Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta19) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: Default time zone
mn: Үндсэн цагийн бүс

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Installing @drupal
mn: @drupal-ийг суурилуулж байна

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.

en: Configure site
mn: Сайтыг тохируулах

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
mn: Анхны өгөгдлөөрөө, энэ сайтын огноо нь  сонгогдсон цагийн бүсд харагдана.

en: Update notifications
mn: Шинэчлэх тухай мэдэгдэл

en: Check for updates automatically
mn: Шинэчлэлүүдийг автоматаар шалгах

en: Regional settings
mn: Нутгийн тохиргоо
