Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta20) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Image
bs: Slika

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Published
bs: Objavljeno

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: Site information
bs: Informacije o web stranici

en: Default time zone
bs: Defaultna vremenska zona

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Installing @drupal
bs: Instaliram @drupal

en: The installation has encountered an error.
bs: Instalacija je naišla na grešku

en: Update notifications
bs: Osvježi obavještenja

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
