Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta21) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Filter
br: Sil

en: Site email address
br: Chomlec'h postel al lec'hienn
