Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta21) - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Site information
fy: Website ynformaasje

en: Default time zone
fy: Standerttiidsône

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean

en: Installing @drupal
fy: Ynstallaasje fan @drupal

en: The installation has encountered an error.
fy: De ynstallaasje kaam in flater tsjin.

en: Configure site
fy: Website ynstelle

en: Regional settings
fy: Regionale ynstellings

en: Default country
fy: Standert lân

en: Select the default country for the site.
fy: Selektearje it standert lân foar dizze website.
