Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta21) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Site information
pa: ਸਾਈਟ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
