Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta21) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Header
sq: Titulli

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Site information
sq: Informacionet e sajtit

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Default time zone
sq: Zona orare e parazgjedhur

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Installing @drupal
sq: Duke instaluar @drupal

en: The installation has encountered an error.
sq: Instalimi ka ndeshur në një gabim.

en: Configure site
sq: Konfiguro sajtin

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
sq: Në menyrë të paracaktuar, data në këtë sajt do të shfaqet sipas zonës orare të zgjedhur.

en: Update notifications
sq: Njoftimet e përditësimit

en: Check for updates automatically
sq: Kontrollo automatikisht për përditësime
