Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta22) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил
