Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta22) - en to sk translation catalogue (69 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Image
sk: Obrázok

en: Core
sk: Jadro

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Published
sk: Zverejnené

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Messages
sk: Správy

en: author
sk: autor

en: Site information
sk: Informácie o web stránke

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Live
sk: Naživo

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Default time zone
sk: Predvolené časové pásmo

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Local
sk: Lokálny

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Installing @drupal
sk: Inštalácia @drupal

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: Configure site
sk: Nastavenie webu

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
sk: Za normálnych okolností budú dátumy zobrazované podľa zvoleného časového pásma.

en: Update notifications
sk: Upozornenia na aktualizácie

en: Check for updates automatically
sk: Automatická kontrola aktualizácií

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Regional settings
sk: Regionálne nastavenia

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Default country
sk: Predvolená krajina

en: Site maintenance account
sk: Účet správcu stránky

en: Select the default country for the site.
sk: Vyberte predvolenú krajinu pre túto stránku.

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Choose some options
sk: Zvoľte si

en: Receive email notifications
sk: Prijímať e-mailové upozornenia

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sk: Nasledovné špeciálne znaky sú povolené - medzena, bodka, pomlčka, apostrof, podčiarkovník a zavináč.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.
