Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (49 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Default time zone
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དུས་ཁུལ

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Installing @drupal
bo: @drupal་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་བཞིན་པ

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Configure site
bo: དྲ་ཚིགས་སྒྲིག་འགོད

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
bo: སྔར་ཡོད་དུ། དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དུས་ཚོད་ནི་བདམས་ཟིན་པའི་དུས་ཁུལ་ལྟར་འཆར་ངེས།

en: Update notifications
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་བརྡ་ཐོ

en: Check for updates automatically
bo: རང་འགུལ་གྱིས་གསར་སྒྱུར་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ།

en: Regional settings
bo: ས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Default country
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྒྱལ་ཁབ་མིང

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
