Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta7) - en to nn translation catalogue (34 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Header
nn: Topptekst

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Site information
nn: Opplysningar om nettstaden

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Default time zone
nn: Standard tidssone

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Installing @drupal
nn: Installerar @drupal

en: The installation has encountered an error.
nn: Ein feil har oppstått under installasjonen.

en: Configure site
nn: Konfigurer nettstad

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
nn: Datoar på denne nettstaden vil som standard visast for den valte tidssona.

en: Update notifications
nn: Oppdater varslingar

en: Check for updates automatically
nn: Søk automatisk etter oppdateringar

en: Default country
nn: Standard land

en: Site maintenance account
nn: Nettstadens vedlikehaldskonto

en: Select the default country for the site.
nn: Vel standard land for nettstaden din.

en: Full content
nn: Heile innhaldet

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.
