Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0-beta8) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Core
mr: मूळ

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Site information
mr: साइट ची माहिती

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
