Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (71 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Core
lv: Kodols

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Desc
lv: Dilst.

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: author
lv: autors

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Default time zone
lv: Noklusējuma laika josla

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Installing @drupal
lv: Tiek instalēts @drupal

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Configure site
lv: Konfigurējiet vietni

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
lv: Pēc noklusējuma, datumi šajā vietnē tiks attēloti izvēlētajā laika zonā.

en: Update notifications
lv: Atjaunināšanas atgādinājumi

en: Check for updates automatically
lv: Automātiski pārbaudīt atjauninājumus

en: Regional settings
lv: Reģionālie uzstādījumi

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Site email address
lv: Vietnes e-pasta adrese

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts

en: Site maintenance account
lv: Lapas uzturēšanas konts

en: Select the default country for the site.
lv: Izvēlieties vietnes noklusēto valsti.

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
lv: No šīs adreses tiks nosūtīti automatizēti e-pasta ziņojumi, piemēram, reģistrācijas informācija. Izmantojiet adresi, kas beidzas ar jūsu vietnes domēnu, lai novērstu, ka šie e-pasta ziņojumi tiek atzīmēti kā mēstules.

en: Receive email notifications
lv: Saņemt e-pasta paziņojumus

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lv: Ir atļautas speciālās rakstzīmes, piemēram, atstarpe, punkts (.), defise (-), apostrofs ('), pasvītra (_) un @ zīme.

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites
