Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Header
ps: سرۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Site information
ps: پاڼې مالومات
