Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Site information
se: Siidu dieđut

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
