Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.1-rc2) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Page
ka: გვერდი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: author
ka: ავტორი

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Default time zone
ka: სტანდარტული სასაათო სარტყელი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: Installing @drupal
ka: @drupal-ის ინსტალაცია

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.

en: Configure site
ka: საიტის კონფიგურირება

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
ka: ნაგულისხმევად, ამ საიტზე თარიღები გამოჩნდება არჩეული დროის სარტყლის შესაბამისად.

en: Update notifications
ka: განახლების შეტყობინებები

en: Check for updates automatically
ka: ავტომატური შემოწმება განახლებებზე

en: Regional settings
ka: რეგიონალური პარამეტრები
