Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.1-rc2) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Site information
kn: ಸೖಟಿನ ಬಗ್ಗೆ ಮಾಹಿತಿ

en: Default time zone
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ ಸಮಯ ವಲಯ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: of
kn: ನ

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Installing @drupal
kn: @drupalನ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ನಡೆಯುತ್ತಿದೆ

en: The installation has encountered an error.
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪನೆ ಸಮಸ್ಯೆಯಾಗಿದೆ

en: Configure site
kn: ತಾಣವನ್ನು ಸಂರಚಿಸು
