Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.1-rc2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Site information
mk: Информации за веб-локацијата
