Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.1-rc2) - en to pl translation catalogue (70 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Reset
pl: Resetuj

en: Core
pl: Rdzeń

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Page
pl: Strona

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Desc
pl: Malejąco

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Messages
pl: Wiadomości

en: author
pl: autor

en: Site information
pl: Podstawowe dane

en: or
pl: lub

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Live
pl: Na żywo

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Default time zone
pl: Domyślna strefa czasowa

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Local
pl: Lokalnie

en: and
pl: i

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: of
pl: z

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Installing @drupal
pl: Instalowanie systemu @drupal

en: The installation has encountered an error.
pl: Podczas instalacji wystąpił błąd.

en: Configure site
pl: Konfiguracja witryny

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
pl: Daty w całej witrynie będą wyświetlane zgodnie z wybraną strefą czasową.

en: Update notifications
pl: Powiadomienia o nowych wersjach

en: Check for updates automatically
pl: Automatycznie sprawdzaj, czy pojawiły się aktualizacje

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Regional settings
pl: Ustawienia regionalne

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Site email address
pl: Adres e-mail strony

en: Default country
pl: Domyślny kraj

en: Site maintenance account
pl: Zarządzający witryną

en: Select the default country for the site.
pl: Wybierz domyślne państwo dla witryny.

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
pl: Maile systemowe, takie jak informacje o rejestracji konta, będą wysyłane z tego maila. Wykorzystanie adresu zawierającego domenę serwisu pomoże uniknąć oflagowania takich maili jako spam.

en: Receive email notifications
pl: Otrzymuj powiadomienia e-mail

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
pl: Wszystkie niezbędne zmiany w %dir i %file zostały wykonane, należy więc teraz usunąć uprawnienia do zapisu aby uniknąć zagrożeń dla bezpieczeństwa systemu. W przypadku wątpliwości można zapoznać się z <a href=":handbook_url">podręcznikiem internetowym</a>.

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href=":drupal">Drupal.org</a>.
pl: System powiadomi kiedy będą dostępne aktualizacje i wydania bezpieczeństwa dla zainstalowanych komponentów. Zanonimizowane informacje o stronie będą przesyłane do <a href=":drupal">Drupal.org</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
pl: Szereg znaków specjalnych w tym spacja, kropka (.), dywiz (-), apostrof ('), podkreślenie (_), oraz znak @.

en: Site section links
pl: Odnośniki sekcji strony

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią
