Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Core
lt: Branduolys

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Messages
lt: Žinutės

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Installing @drupal
lt: Diegiama @drupal

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Configure site
lt: Svetainės konfigūracija

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
lt: Įprastai, svetainės datos bus rodomas pasirinkta laiko zona.

en: Update notifications
lt: Pranešimai apie atnaujinimus

en: Check for updates automatically
lt: Tikrinti atnaujinimus automatiškai

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Related
lt: Susiję

en: Regional settings
lt: Regiono nustatymai

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Site email address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Site maintenance account
lt: Svetainės valdytojo paskyra

en: Select the default country for the site.
lt: Pasirinkite numatytą šalį svetainei.

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Choose some options
lt: Pasirinkite keletą variantų

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
lt: Automatiniai el. pašto laiškai bus siunčiami iš šio adreso. Naudokite svetainės domeno adresą tam, kad išvengti laiškų žymėjimo kaip šlamštas.

en: Receive email notifications
lt: Gauti el. pašto pranešimus

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href=":drupal">Drupal.org</a>.
lt: Sistema įspės Jus apie galimus atnaujinimus ir svarbius saugumo išleidimus. Anoniminė informacija apie Jūsų svetainę siunčiama į <a href=":drupal">Drupal.org</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lt: Keletas specialių simbolių leidžiama, įskaitant tarpą, tašką (.), brūkšnelį (-), kabutes ('), apatinį brūkšnelį (_) ir @ ženklą.

[ctx: PHP date format]
en: j  F,  Y
lt: jS F Y
