Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Core
cs: Jádro

en: Site name
cs: Název webu

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Messages
cs: Zprávy

en: Site information
cs: Informace o webu

en: or
cs: nebo

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Default time zone
cs: Výchozí časové pásmo

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Local
cs: Místní

en: and
cs: a

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: of
cs: z

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Installing @drupal
cs: Instalace @drupal

en: The installation has encountered an error.
cs: Při instalaci nastala chyba.

en: Configure site
cs: Nastavení webu

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
cs: Data a časové údaje na stránce se zobrazí s použitím této časové zóny.

en: Update notifications
cs: Upozornění na aktualizace

en: Check for updates automatically
cs: Automaticky kontrolovat aktualizace

en: Regional settings
cs: Místní nastavení

en: Site email address
cs: E-mailová adresa webu

en: Default country
cs: Výchozí země

en: Site maintenance account
cs: Účet pro správu webu

en: Select the default country for the site.
cs: Vyberte výchozí zemi pro tento web.

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
cs: Z této adresy budou odesílány automatické e-maily, jako např. informace o registraci. Aby e-maily nebyly označovány jako spam, použijte adresu se stejnou doménou, jako má tento web.

en: Receive email notifications
cs: Dostávat upozornění e-mailem

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
cs: Všechny nezbytné změny do adresáře %dir a souboru %file byly provedeny. Nyní byste pro ně měli odstranit práva zápisu, abyste se vyhnuli bezpečnostním rizikům. Pokud si nejste jisti, jak postupovat, podívejte se do <a href=":handbook_url">online příručky</a>.

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href=":drupal">Drupal.org</a>.
cs: Systém vám zašle upozornění, když budou k dispozici aktualizace a důležitá bezpečnostní vydání pro instalované součásti. Anonymní informace o vašem webu bude odeslána na <a href=":drupal">Drupal.org</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
cs: Povolené speciální znaky: mezera, tečka (.), pomlčka (-), apostrof ('), podtržítko (_), zavináč (@).

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu
