Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Core
ast: Motor

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Plain text
ast: Testu planu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Site information
ast: Información del situ

en: Default time zone
ast: Zona horaria preferida

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Installing @drupal
ast: Instalando @drupal

en: The installation has encountered an error.
ast: Hebo un fallu al instalar.

en: Configure site
ast: Configurar el sitiu

en: Update notifications
ast: Avisos de versiones nueves

en: Check for updates automatically
ast: Busca de versiones nueves automática

en: Site maintenance account
ast: Cuenta de caltenimientu del sitiu
