Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-2.0-alpha4) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Reset
af: Herstel

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Header
af: Hoof

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: User login
af: Aanmelding

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Default time zone
af: Verstek tydsone

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Installing @drupal
af: Installeer @drupal

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.

en: Configure site
af: Verstel webwerf

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
af: By verstek sal datums op die webwerf in die gekose tydsone vertoon word.

en: Update notifications
af: Kennisgewings van opdaterings

en: Check for updates automatically
af: Kyk self vir opdaterings (outomaties)

en: Master
af: Meester
