Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Core
hr: Jezgra

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Messages
hr: Poruke

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Default time zone
hr: Zadana vremenska zona

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Installing @drupal
hr: Instaliranje @drupal

en: The installation has encountered an error.
hr: Došlo je do pogreške tijekom instalacije.

en: Configure site
hr: Podesi lokaciju

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
hr: Zadane postavke su prikaz datuma i vremena na loakciji po izabranoj vremenskoj zoni.

en: Update notifications
hr: Obavijesti o nadogradnjama

en: Check for updates automatically
hr: Automatski provjeri nadogradnje

en: Regional settings
hr: Regionalne postavke

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Default country
hr: Zadana država

en: Site maintenance account
hr: Račun za održavanje lokacije

en: Select the default country for the site.
hr: Odaberite zadanu državu za lokaciju.

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Asc
hr: Uzlazno
