Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
