Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Default time zone
hy: Իլռելյայն ժամային գոտի

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Installing @drupal
hy: Տեղադրվում է @drupal

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Configure site
hy: Կարգավորել կայքը

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
hy: Իլռելյայն՝ ամսաթիվն ու ժամանակը այս կայքում ցուցադրվելու են նշված ժամային գոտուն համապատասխան։

en: Update notifications
hy: Թարմացնելու տեղեկացումները

en: Check for updates automatically
hy: Թարմացումների ավտոմատ ստուգում

en: Regional settings
hy: Տարածաշրջանային պարամետրերը

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Site email address
hy: Կայքի էլ. փոստի հասցե

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը

en: Site maintenance account
hy: Կայքի տեխնիկական սպասարկման հաշիվը

en: Select the default country for the site.
hy: Ընտրեք կայքի լռելյայն երկիրը:

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
hy: Ավտոմատացված էլ-նամակները, ինչպիսիք գրացման ինֆորմացիան է , կուղարկվեն այս հասցեից

en: Receive email notifications
hy: Ստանալ  ծանուցումներ էլփոստով

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href=":drupal">Drupal.org</a>.
hy: Համակարգը կտեղեկացնի, երբ թարմացումներ և կարևոր անվտանգության թարմացումներ լինեն տեղադրված բաղադրիչների համար․ Ձեր կայքի վերաբերյալ անանուն ինֆորմացիա կուղարկվի <a href=":drupal">Drupal.org</a> կայքին

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hy: Թույլատրված են որոշ հատուկ նիշեր, ներառյալ կետը (.), գծիկը (-), ապոստրոֆը ('), տակի գծիկը (_) և @-ի նշանը:
