Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.1-beta1) - en to et translation catalogue (62 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Core
et: Tuum

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Messages
et: Sõnumid

en: author
et: autor

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: or
et: või

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Local
et: Kohalik

en: and
et: ja

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: of
et: /

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Installing @drupal
et: Profiili @drupal paigaldamine

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: Configure site
et: Saidi seadistamine

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
et: Vaikimisi kuvatakse kõiki kuupäevi selles ajavööndis.

en: Update notifications
et: Uuenduste teated

en: Check for updates automatically
et: Uuenduste automaatne kontrollimine

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Regional settings
et: Regionaalseaded

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Site email address
et: Saidi e-posti aadress

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: Site maintenance account
et: Lehe hoolduskonto

en: Select the default country for the site.
et: Vali selle veebilehe vaikimisi riik.

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Receive email notifications
et: Võta vastu teateid e-postile

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
et: Kõik vajalikud muudatused kausta %dir ja faili %file on tehtud, seega sa peaksid neilt eemaldama kirjutusõigused turvariskide vältimiseks. Kui sa pole kindel, kuidas seda täpselt teha, uuri <a href=":handbook_url">käsiraamatust</a>.

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href=":drupal">Drupal.org</a>.
et: Süsteem teavitab sind installitud komponentide uuendustest ja olulistest turvaväljalasetest. Anonüümne info saidi kohta saadetakse <a href=":drupal">Drupal.org</a> lehele.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
et: Võimalik on kasutada mitmeid erisümboleid, sealhulgas tühikut, punkti (.), sidekriipsu (-), ülakoma ('), alakriipsu (_) ning @ märki.

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu
