Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.1-beta1) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Core
oc: Còr

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Sort by
oc: Triar per

en: Messages
oc: Messatges

en: author
oc: autor

en: Site information
oc: Informacions

en: or
oc: o

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Default time zone
oc: Fus orari per defaut

en: Local
oc: Locale

en: and
oc: et

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: of
oc: sus

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Installing @drupal
oc: Installacion de @drupal

en: The installation has encountered an error.
oc: Una error s'es produita pendent l'installacion.

en: Configure site
oc: Configuracion del site

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
oc: Per defaut, las datas e las oras sus aqueste site seràn afichadas segon aqueste fus orari.

en: Update notifications
oc: Notificacion de las mesas a jorn

en: Check for updates automatically
oc: Tèsta las mesas a jorn automaticament

en: Regional settings
oc: Paramètres regionals

en: Default country
oc: País per defaut

en: Site maintenance account
oc: Compte de mantenença del site

en: Select the default country for the site.
oc: Seleccionatz lo país per defaut per vòstre site.

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: Master
oc: Maître
