Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.1) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Reset
be: Скінуць

en: Core
be: Ядро

en: Updated
be: Абноўлена

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Anonymous
be: Ананім

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Default time zone
be: Прадвызначаны часавы паяс

en: and
be: і

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Installing @drupal
be: Ідзе інсталляцыя @drupal

en: The installation has encountered an error.
be: Інсталляцыя была спынена памылкай.

en: Configure site
be: Правіць наладкамі сайту

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
be: Аўтаматычна даты на гэтым сайце будуць паказаны ў абраным часавым паясе.

en: Update notifications
be: Абнавіць паведамленні

en: Check for updates automatically
be: Правяраць абнаўленні аўтаматычна

en: Regional settings
be: Рэгіянальныя налады

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Site email address
be: E-mail адрэса сайта

en: Default country
be: Прадвызначаная краіна

en: Site maintenance account
be: Акаунт абслугоўвання сайта

en: Select the default country for the site.
be: Выберыце краіну па змоўчанні для сайта

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
