Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.1) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Site information
sr: Информације о сајту

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Default time zone
sr: Подразумевана временска зона

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Installing @drupal
sr: Инсталација @drupal у току

en: The installation has encountered an error.
sr: Инсталација је наишла на грешку.

en: Configure site
sr: Конфигурисање сајта

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
sr: Подразумевано, датуми на овом сајту биће приказани у изабраној временској зони.

en: Update notifications
sr: Обавештења о ажурирању

en: Check for updates automatically
sr: Аутоматско проверавање аужирирања

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sr: Само су неки од специјалних каракте дозвољени да буду део корисничког имена: размак, тачка (.), цртица (-), апостроф ('), доња црта (_) i @ znak.

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем
