Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.1) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Messages
th: ข้อความ

en: author
th: ผู้เขียน

en: Site information
th: ข้อมูลเว็บไซต์

en: or
th: หรือ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Default time zone
th: เขตเวลาเริ่มต้น

en: and
th: และ

en: of
th: ของ

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Installing @drupal
th: กำลังติดตั้ง @drupal

en: The installation has encountered an error.
th: พบปัญหาระหว่างการติดตั้ง

en: Configure site
th: ตั้งค่าเว็บไซต์

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
th: โดยปกติวันเวลาที่แสดงในเว็บไซต์นี้จะใช้เขตเวลาที่เลือก

en: Update notifications
th: การแจ้งเตือนข้อมูลอัพเดท

en: Check for updates automatically
th: ตรวจสอบเวอร์ชันใหม่อัตโนมัติ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Regional settings
th: การตั้งค่าภูมิภาค

en: Site email address
th: ที่อยู่อีเมลของเว็บไซต์

en: Default country
th: ประเทศปกติ

en: Site maintenance account
th: ผู้บำรุงรักษาเว็บไซต์

en: Select the default country for the site.
th: เลือกประเทศปกติของเว็บไซต์

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
th: อีเมลอัตโนมัติ เช่น ข้อมูลการลงทะเบียนจะถูกส่งจากที่อยู่นี้ ใช้ที่อยู่ที่ลงท้ายด้วยโดเมนของเว็บไซต์ของคุณเพื่อช่วยป้องกันไม่ให้อีเมลเหล่านี้ถูกทำเครื่องหมายเป็นสแปม

en: Receive email notifications
th: ได้รับการแจ้งเตือนอีเมล

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.
