Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Header
it: Intestazione

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Anonymous user
it: Utente anonimo

en: Authenticated user
it: Utente autenticato

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali

en: User account menu
it: Menu profilo utente
