Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.5) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Homepage
vi: Trang chủ

en: Core
vi: Nhân

en: Site name
vi: Tên website

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Messages
vi: Thông báo

en: Site information
vi: Thông tin website

en: Anonymous user
vi: Người dùng nặc danh

en: Default time zone
vi: Múi giờ mặc định

en: Local
vi: Cục bộ

en: and
vi: và

en: of
vi: trên

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục

en: Installing @drupal
vi: Cài đặt @drupal

en: The installation has encountered an error.
vi: Quá trình cài đặt gặp lỗi.

en: Configure site
vi: Cấu hình website

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
vi: Theo mặc định, ngày tháng trong website này sẽ được hiển thị theo múi giờ đã chọn.

en: Update notifications
vi: Thông báo cập nhật

en: Check for updates automatically
vi: Tự động kiểm tra các bản cập nhật

en: Regional settings
vi: Các thiết lập vùng miền địa phương

en: Default country
vi: Quốc gia mặc định

en: Site maintenance account
vi: Tài khoản bảo trì trang web

en: Select the default country for the site.
vi: Chọn quốc gia mặc định cho trang web.
