Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
