DropzoneJS (8.x-1.0-alpha9) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: or
az: və ya

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: File upload error. Could not move uploaded file.
az: Fayl yükləmə xətası. Yüklənmiş faylı köçürmək mümkün olmadı.

en: About
az: Haqqında

en: Crop
az: Məhsul

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
az: Təhlükəsizlik səbəbi ilə yükləmənizin adı %filename olaraq dəyişdirildi.

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
az: Yükləmə xətası. Yüklənmiş fayl %fayl təyinat %destination yerinə köçürmək mümkün olmadı.

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin
