dropzonejs (8.x-2.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Media
ar: ميديا

en: or
ar: أو

en: MB
ar: م.بايت

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ar: خطأ في رفع الملف. لم يمكن نقل الملف الذي تم رفعه.

en: About
ar: حول

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ar: لأسباب أمنية تم تغيير اسم الملف المرفوع إلى %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ar: لم يتم تحويل الملف المحدد %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ar: خطأ في رفع الملف. لم يمكن نقل الملف %file إلى الوجهة %destination.

en: Maximum height
ar: أقصى ارتفاع

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة
