dropzonejs (8.x-2.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: or
pl: lub

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: File upload error. Could not move uploaded file.
pl: Błąd wysyłania pliku. Nie udało się przenieść wysłanego pliku.

en: About
pl: O stronie

en: Crop
pl: Przytnij

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
pl: Ze względów bezpieczeństwa nazwę wysłanego pliku zmieniono na %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
pl: Błąd w trakcie wysyłania. Próba przeniesienia pliku %file do katalogu docelowego %destination nie powiodła się.

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: Select files
pl: Wybierz pliki

en: Media type
pl: Typ mediów

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
pl: Plik nie mógł być wysłany ponieważ docelowa lokalizacja %destination jest nieprawidłowa.
