dropzonejs (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Media
ne: मिडिया

en: MB
ne: एम बी

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
