DropzoneJS (8.x-2.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Media
he: מדיה

en: or
he: או

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: העלאת הקובץ נכשלה. לא ניתן להזיז את הקובץ שהגיע.

en: About
he: אודות

en: Crop
he: חיתוך

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
he: מסיבות אבטחה שונה שם ההעלאה שלך ל-%filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Form mode
he: מצב טופס

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)
