DROWL Layouts (4.2.12) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Center
ar: المركز

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Page
ar: الصفحة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Medium
ar: متوسط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
