DROWL Layouts (4.2.4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
