DROWL Layouts (4.2.4) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Language
id: Bahasa

en: - None -
id: - Tiada -

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Layout
id: Tata letak

en: Page
id: Halaman

en: Bottom
id: Dasar

en: Filter
id: Saring

en: Medium
id: Sedang

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Offset
id: Letak

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
