DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Center
hu: Középen

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Bottom
hu: Alja

en: Medium
hu: Közepes

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Page width
hu: Oldalszélesség
