DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Center
ps: منځ

en: Medium
ps: منځنى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
