DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Center
ast: Centru

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Medium
ast: Mediu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
