DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Layout
vi: Bố cục

en: Bottom
vi: Cuối

en: Medium
vi: Vừa

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
