DROWL Layouts (8.x-2.0-beta0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Center
fr: Centre

en: Top
fr: Haut

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Layout
fr: Mise en page

en: Bottom
fr: Bas

en: Medium
fr: Moyen

en: Middle
fr: Milieu

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Page width
fr: Largeur de la page
