DROWL Layouts (8.x-2.0-beta0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
