DROWL Layouts (8.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Bottom
mn: Доод

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
