DROWL Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Center
el: Κέντρο

en: Top
el: Κορυφή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Medium
el: Μέσο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
