DROWL Media (3.1.7) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: ,
ug: ،

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.

en: - All -
ug: ھەممىسى
